در حال بارگذاری

آیس

برند اعتبار یکپارچه سپهر با نام اختصاری آیس (Ice) متعلق به شرکت هوش و دانش سپهر، به عنوان ارائه دهنده رتبه های اعتباری و مطابق قرارداد با شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران فعالیت می نماید.

اعتبار یکپارچه سپهر با بهره گیری از راهکارهای هوشمند بر بستر وب، و با ایجاد زیرساخت مناسب برای دریافت انواع رتبه های اعتباری، بستری همگانی برای استفاده از این خدمات را برای هم میهنان فراهم آورده است. آیس، با بهره مندی از دامنه گسترده ای از داده های بانکی و اعتباری، مشاوری امین برای شرکتها، نهادها و سازمانهایی است که به اتخاذ تصمیم های علمی برای کاهش ریسک عملیاتی اعتقاد دارند.

آیس در قالب برنامه یک ساله خود، حجم بیشتری از داده های موجود در سازمانهای رسمی کشور را برای افزایش اعتبار و کاهش ریسک امتیازهای قابل ارائه، وارد چرخه خدمت خواهد کرد.

درخواست مشاهده رتبه اعتباری

خدمات ما

آیس، طبق قرارداد منعقد شده با شرکت مشاوره رتبه بندی ایران، رتبه اعتباری اشخاص حقیقی و حقوقی را به ایشان ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با ورود اطلاعات درخواستی، گزارش اعتباری خود را که بر مبنای رفتار اعتباری شما در 8 سال گذشته در سیستم بانکی ثبت شده دریافت نمایید.

بیانیه چشم انداز

رفتار اعتباری افراد شکل دهنده یک جامعه، فراتر از موارد مورد نیاز شرکت ها و سازمانها، بیانگرِ خودآگاهیِ مطلوبی است که تک تکِ افراد درباره رفتار و نحوه کنش و واکنش اجتماعی خود در نظر خواهند داشت. این حقیقت که در جوامع توسعه یافته، رتبه اعتباری افراد، سند واضحی از سبک زندگی هر عضوی از آن جامعه است، بیش از هر چیز به خاصیتِ فرهنگی و اجتماعی این قابلیت اشاره دارد.

در دهه ای که پشت سر گذاشته ایم، و با تلاش و آینده نگری بسیاری از نهادهای مسئول، حجم قابل اتکائی داده صحیح و شکل یافته در خصوص رفتارهای مختلف هموطنانمان انباشت شده است که استفاده از این مجموعه داده ها میتواند علاوه بر رفتارشناسی های مورد نیاز برای طراحی های کلان اجتماعی و اقتصادی، به اشکال متنوعی یاریگر شرکت ها و سازمانهای مختلف واقع شود.

آیس در نظر دارد با بهره مندی از درک صحیحِ این مجموعه داده ها از سویی و شناخت از نیاز فعالان خصوصی و دولتی از دیگر سو، با ایجاد بستری جامع و مفید، سهمی به سزا در ایجاد جامعه نظام مند و داده محور آینده ایفا نماید. آیس بر این باور است که این خدمات در کوتاه مدت موجب اعتلاء بهره وری ملی و در آینده مبنای موفقیت ملت شریف ایران در قالب جمهوری اسلامی سرافراز ایران خواهد شد.

بیانیه ماموریت

درک صحیح از مجموعه نیازهای موجود در عرصه ی اعتبارسنجی های مالی، اجتماعی و ارائه راهکارهای آنلاین برای استفاده بخش خصوصی و غیر خصوصی از این مجموعه خدمات شاکله ماموریت آیس میباشد. ارتباط دو سویه و موثر با مشتریانِ گونه های مختلف اعتبارسنجی و فراهم سازی نظام مند خدمات برای جلب رضایت مشتریان، گام اصلی این تلاش محسوب میشود.

همچنین آیس اعتقاد دارد که تمامِ هموطنان ما میبایست به آسودگی و سهولت هرچه تمام تر، به رتبه های اعتباری خود دسترسی داشته و از این رهگذر، رفتارِ ثبت شده خویش را رصد کرده و دنبال نمایند. آیس متعهد به فراهم آوردنِ این فرصت برای تمامی هموطنان میباشد.